Oficiální web České baseballové asociaceZpět na domovskou stránku

First Cup za účasti Česko hraje baseball

Začíná: 25. 6. 2023 v 10:00

Končí: 25. 6. 2023 v 16:00

Turnaj, který by se dal nazvat jako "mladší brácha" Supercupu a byl založen reprezentačním trenérem Pavlem Chadimem, se letos opět uskutečnil v brněnském sportovním areálu Hroch. Postoupilo sem 16 nejlepších tuzemských týmů v kategorii do 8 let a jedná se tak zcela určitě o největší tuzemský turnaj této kategorie. Z tohoto důvodu bylo tak jasně rozhodnuto, že na takovéto akci nesmíme chybět. 

Nejmenší baseballisti si tak krom krásných zápasů s parádní atmosférou mohli přijít vyzkoušet odpal na přesnost, hod na radar a odnést si tak hezké dárky v podobě baseballových kartiček, placek Mistrovství Evropy , samolepek Baseball Czech a samozřejmě i náramků. 

Děti se následně mohli vyfotit s maskotem ME nebo si odnést podpis reprezentačního nadhazovače Lukáše Ercoliho. Celkem 200 dětí z řad účastníků turnaje a jejich rodiny si tak mohli odnést něco na památku a my se na ně budeme těšit ve fan zóně na samotným Mistrovství. Děkujeme Hrochům Brno za organizaci parádního turnaje a za to, že jsme u toho mohli být s nimi.