Oficiální web České baseballové asociaceZpět na domovskou stránku

All stars game

Začíná: 16. 6. 2023 v 10:00

Končí: 16. 6. 2023 v 20:00

Po prvním volném víkendu od 22.4. jsme vyrazili na další baseballový svátek, tentokrát však dospělých a to konkrétně All stars game mezi reprezentací ČR a výběrem hvězd extraligy. Akce skýtala bohatý doprovodný program včetně homerun derby (ČR: Martin Mužík, Marek Minařík, Martin Červenka; hvězdy: Russel Strilchuk, Šimon Blažek a Martin Kalábek), nebo našeho baseballového pětiboje.

Velmi hezké výkony jak z aktivních mladistvých hráčů, tak návštěvníků mimo baseballovou komunitu dodávala akci pozitivní náboj. Součástí akce pak samozřejmě nechyběli maskoti ČR, kteří vířili jak přátelskou atmosféru, tak popoháněli diváky k tak dobrým výkonům, jako byly vidět na hřišti. 

Další zajímavostí pak byla dražba pro Fond reprezentace, kde se vybralo 74000,- na podporu českých hráčů v rámci studia v USA. No a co by to bylo za svátek baseballu, kdyby zde chyběla autogramiáda. Návštěvníci si mohli nechat podepsat baseballové kartičky celkem od 12 reprezentantů. Ti dokonce pro místní děti uspořádali před samotným All-stars trénink.

Velké poděkování patří místním Orlům Choceň za parádní organizaci. Všechny fotogalerie z této akce naleznete na tomto odkazu.