Oficiální web České baseballové asociaceZpět na domovskou stránku

Baseballová roadshow Hodonín 2024

13.dubna uspořádal baseballový klub Oilers Hodonín akci pro děti s názvem Baseballová roadshow 2024. Na této akci si všichni malí účastníci mohli zaházet s pravým baseballovým míčkem i vyzkoušet baseballovou rukavici. Především si ale zkusili, jak těžké je odpálit homerun a poměřili se v rychlosti svého nadhozu.

 Ds C7168

Dále byla přichystána další stanoviště, na kterých si změřili čas oběhnutí všech met a ukázali své dovednosti v hodu do dálky a skoku z místa. Velkým lákadlem bylo stanoviště se světelnými BlazePody, kde si děti ověřily svou reakční rychlost.

 Ds C7176

Akci podpořili svou účastí také dobrovolní hasiči, kteří dětem nejenže ukázali techniku a výstroj, ale také rozpálené návštěvníky ochladili studenou vodou. Počasí nám přálo a v krásném slunečném dni za námi zavítaly stovky návštěvníků s dětmi, na které po splnění všech sportovních úkolů čekalo překvapení v podobě dárkové tašky s upomínkovými předměty a dobrotami. Příjemné odpoledne bylo doprovázeno hudbou a drobným občerstvením a troufáme si říct, že všichni malí návštěvníci byli spokojeni. A my tak už teď s radostí plánujeme další ročník, který bychom rádi obohatili o nové atrakce, přilákali ještě více návštěvníků a vytvořili tak novou, hodonínskou baseballovou tradici.

 Ds C7172