Oficiální web České baseballové asociaceZpět na domovskou stránku

Oilers Hodonín se vrací na mapu baseballové mládeže

Pandemie koronaviru způsobila velmi složitou situaci velkému množství sportovních klubů. Jedním z nich byl taktéž baseballový klub Oilers Hodonín. Olejáři se však nyní dokázali oklepat a 22. listopadu uspořádali po několikaleté pauze první náborový trénink dětí od 4 do 8 let. Na trénink zavítala necelá dvacítka malých sportovců. Děti si vyzkoušely chytání s baseballovou rukavicí, odpalování ze stativu, zjednodušený baseball a spoustu jiných zábavných her.

Dsc 0621

„Dali jsme dohromady skupinu přátel a rozhodli se, že činnost klubu obnovíme“, uvedl trenér přípravky Petr Buráň. „Vím, že to bude náročné, ale uděláme vše pro to, aby baseballový klub vydržel a děti mohly tento úžasný sport v Hodoníně opět hrát“.

Dsc 0624

„V současné době děti chodí trénovat jednou týdně od 17:30 do 19hod do tělocvičny Střediska volného času na adrese Nám. B. Martinů 5 v Hodoníně. Po Novém roce bychom rádi navýšili tréninky na dva týdně. Věříme, že si k nám děti s rodiči najdou cestu a baseball si vyzkouší. Na všechny se budeme těšit.“

Dsc 0626

Nás velmi těší vysoká účast dětí na tomto úvodním náborovém tréninku. Pakliže se nacházíte v okolí Hodonínu, nebo znáte někoho z této oblasti, určitě zkuste Petru Buráňovi zavolat a dohodnout se na ukázkovém tréninku. Olejáři všechny velmi rádi uvítají do svých řad. Kontakt naleznete v sekci najdi klub.