Oficiální web České baseballové asociaceZpět na domovskou stránku

První ze zastávek ČEZ Energy Festu je minulostí

Letos čeká český baseball celkem 4 štace ve spolupráci se Skupinou ČEZ na akcích pod názvem ČEZ Energy Fest. První zastávkou byla 1.6.2024 Plzeň, kde má baseball zastoupení v podobě klubu Baseball Plzeň. Tým Česko hraje baseball ve spolupráci s PR týmem Baseball Czech neváhal ani vteřinu a pozvání na tuto akci přijal.

Img 1515

I přes deštivé počasí se na akci vydalo přes 800 návštěvníků. Mimo bohatý sportovní program se účastnici mohli taktéž vyfotit s legendami českého sportu, konkrétně s: Jaromírem Jágrem (hokej), Kateřinou Emmons (střelkyně), Barborou Strýcovou (tenis), nebo Janou Christianovou a Lucíí Baldreichovou (florbal). Všechny tyto hvězdy se taktéž objevily u našeho stanoviště, kde si stejně jako ostatní návštěvníci mohly vyzkoušet odpal na přesnost a hod na radar. 

Img 1504

Další zastávky tohoto festivalu s bohatým hudebním a kulturním doprovodem budou Chomutov a Hradec Králové, kde bohužel baseballové zastoupení nemám. V těchto městech nás však obstojně zastoupí kolegové z České softballové asociace. Naše cesty se následně opět propojí v září, kde chystáme společný program s Energy Festem v Třebíči, Hodoníně a Českých Budějovicích. 

Img 1501